Rimanto Kaukėno paramos grupė

Rimanto Kaukėno paramos grupė

Rimanto KaukėnoRimanto Kaukėno paramos grupės komandą „Aplenkime vėžį“ tikriausiai pažįsta jau daug sporto mėgėjų dalyvaujančių didžiausiuose Lietuvos sporto renginiuose. Kaip ir kiekvienais metais, fondas savo važiavimą įprasmins kilniais darbais – artėjančiame IKI Velomaratone komanda tradiciškai važiuos už sunkiai sergančių vaikų svajones, kurias jie aprašo savo laiškuose. Jūsų meilė ir dėmesys čia labai laukiami, tad kviečiame drauge „Aplenkti vėžį“ bei prisidėti prie mažų ir didelių stebuklų!

Rimanto Kaukėno paramos grupė – tai labdaros ir paramos fondas, veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę ir džiaugsmą vėžiu sergantiems vaikams. Fondo misija yra aprūpinti mažuosius ligoniukus reikalinga med. įranga, nekompensuojamais medikamentais, įgyvendinti svarbius gydymus ir operacijas bei išpildyti jų slaptas svajones. Kviečiame visus padėti vaikams ir jų šeimoms išgyventi sunkią diagnozės traumą, pripildyti jų gyvenimą šviesos, o svarbiausia, vilties pasveikti.

Aukojantys gaus dovanų spec. „Aplenkime vėžį“ sportinius marškinėlius! Juos atsiimti galėsite renginio dieną, fondo įkurtoje erdvėje.