Prizinis fondas

Prizinis fondas

IKI Velomaratono prizinis fondas!

IKI Velomaratone kiekvienais metais renkasi dviračių, paspirtukų, riedlenčių ir riedučių entuziastai. Ar žinojote, jog jauniausias 2023-ųjų dalyvis buvo vos kelių mėnesių Dominykas, o vyriausias dalyvis– į aštuntą dešimtį įkopęs Jonas?

IKI Velomaratono draugai kaip visada siekė nustebinti dalyvius, skatino riedėti centrinėmis sostinės gatvėmis ir laimėti puikius prizus!

Prie 15-ojo IKI Velomaratono prizinio fondo prisideda: IKI, Toyota, Vostok Europe, Cramo, Decathlon, Wellman, Wellwoman, Europos Komisija, DIAS Forte, Krinona ir Active Vilnius.

Vostok-Europe dovanojo Sport moterų ir vyrų grupių absoliutiems nugalėtojams vienetinius Vostok-Europe laikrodžius! 
Semi-Sport I vietos nugalėtojui, Sport važiavimo vyrų ir moterų grupių nugalėtojams ir Sport važiavimo vyrų ir moterų absoliutiems I vietų laimėtojams IKI tinklas dovanoja dovanų čekius.
IKI Velomaratono Sport grupės absoliučios įskaitos moterų ir vyrų grupių pirmos, antros ir trečios vietos laimėtojus Partneris CRAMO įteiks piniginės vertės prizus.
15-ajam IKI Velomaratonui suburkite šeimos narius, giminaičius ar draugus ir riedėkite drauge IKI Velomaratone! 2024 m. renginyje trys komandos, turinčios daugiausiai narių, bus apdovanotos Vilniaus miesto taurėmis!
Jauniausias riedėtojas tapo vos kelių mėnesių dalyvis Dominykas. Kad kelionės ir toliau būtų sklandžios, Baltik vairas padovanojo Dominykui dviratį! Gal 2024-iais prizą laimės jūsų mažylis?
Toyota net ir pasibaigus varžyboms kvietė judėti pirmyn. Sport ir Semi-Sport grupių greičiausiems dalyviams, laiminčiai komandai ir stilingiausiems renginio dalyviams dovanojo įsteigtus prizus.
Visi IKI Velomaratono nugalėtojai buvo apdovanoti Well linijos prizais! Vitaminai ir mineralai yra būtini normaliai žmogaus apykaitai ir gyvybinei veiklai. Jų poreikis itin padidėja sportuojant. Wellman, Wellwoman, Wellteen – tuo pasirūpins!
Absoliučiai visi mažyliai, įveikę 2,2 km ilgio IKI Velomaratono trasą, tapo nugalėtojais ir gavo MEDALĮ.