Eismo pakeitimai ir saugumas

Eismo pakeitimai ir saugumas

IKI Velomaratono trasa ir eismo pakeitimai

 

IKI Velomaratono metu keisis eismo tvarka! Rugpjūčio 21 d., 4.30–19.00 val. bus ribojamas eismas centrinėje miesto dalyje.

IKI Velomaratono trasa suplanuota taip, kad miesto gyventojai ir svečiai patirtų kuo mažiau nepatogumų, todėl net ir renginio metu bus galima įvažiuoti į miesto centrą ir judėti jame. Įvažiavimas į centrinę miesto dalį bus galimas per Geležinio Vilko ir A. Goštauto gatves, o išvažiavimas per Lukiškių g.
 

Iš anksto atsiprašome už laikinus nepatogumus ir Jūsų laukiame dviračių šventėje šventėje!

 

 

 

 

 

 

 

 

DALYVIAMS

Būkime saugūs ir atsakingi, laikykimės svarbiausių taisyklių!

   ◊  Važiuoti saugiai savo ir kitų dalyvių atžvilgiu ir prisiimti visą atsakomybę dėl galimų lenktynių incidentų bei galimų sveikatos sutrikimų susijusių su dalyvavimu „IKI Velomaratone“.

   ◊  Sport ir Semi-Sport grupėse netrukdyti greitesniems ir / ar lenkiantiems ratu dalyviams laikytis savo tempo, pasitraukiant arčiau dešiniojo kelkraščio.

   ◊  Nevažiuoti šaligatviais ar už trasos ribų. Trasa laikoma gatvės, kuriose ribojamas eismas (žemėlapis aukščiau).

ŽIŪROVAMS

   ◊  Nekirsti „IKI Velomaratonas“ trasos važiavimų metu – tai draudžiama. Pereiti ar pervažiuoti gatvę galite tik pėsčiųjų perėjose arba specialiai įrengtose perėjimo vietose, prieš pereinant įsitikinus, kad tai padaryti bus saugu ir nėra važiuojančių dalyvių.

   ◊  Nevaikščioti ir nevažinėti trasos ribose ar kitaip netrukdyti „IKI Velomaratonas“ dalyviams.

   ◊  Nešiukšlinti trasos ribose ar kitose renginio vietose.