Pramogos „IKI Velomaratono“ miestelyje

Pramogos „IKI Velomaratono“ miestelyje

„IKI Velomaratonas“ kasmet sulaukia ne tik profesionalių dviratininkų, bet ir šios sporto šakos entuziastų! Renginio miestelyje prie LR Seimo rūmų, pramogų rado ir bendraminčiai, artimieji bei draugai, atvykę palaikyti dalyvių; ir praeiviai, kurie noriai įsijungė į netikėtas sveikatingumo aktyvacijas; ir vaikai, kurie smagiai laiką leido jiems skirtose erdvėse. Pramogos visiems skoniams!

Naujausią informaciją apie pramogas 2023 m. IKI Velomaratone atnaujinsime artėjant renginiui.

Siūlome prisiminti „IKI Velomaratono 2022“ miestelio pramogas:

IKI
„IKI“ erdvėje Jūsų laukė nestandartinė foto sienelė su nuotraukų spausdinimu vietoje, laikinų tatuiruočių studija ir energijos suteikiantys švieži vaisiai.
IKI Velomaratono miestelyje galėjote nusifotografuoti prie specialiai „Toyota” įrengtos sienelės. Buvo galima išbandyti ir „Smart Bike“ treniruoklį, kuris užtikrino tikrovišką ir įtraukiančią važiavimo patirtį treniruojantis uždarose patalpose. Mažiausių dalyvių taip pat laukė atrakcijos – visus kvietėme linksmai praleisti laiką piešiant, o nuotaiką dar labiau praskaidrino balionai!
Kas nespėjo atlikti dviračio patikros, – užsuko į DECATHLON palapinę. Energinga komanda patarė kaip prižiūrėti dviratį keičiantis sezonams, nes juk miname beveik visus metus. Kaip gi be prizų? Čia galėjote dalyvauti iššūkiuose ir laimėti sportiškų dovanų.
Gera nuotaika ir puikia savijauta pasirūpinti padėjo VITABIOTICS vitaminai visai šeima – WELLMAN, WELLWOMAN, WELLTEEN ir WELLKID. Pasirūpinkite savo šeimos gera savijauta ir energija su WELL vitaminais!
„Beaster Scooter“ palapinėje galėjote susipažinti su galingaisiais elektriniais „Beaster Scooter“ paspirtukais bei elektrinėmis riedlentėmis. Čia pat vietoje galėjote juos išbandyti, sužinoti privalumus ir išsiaiškinti, koks elektrinis paspirtukas Jums tinkamiausias: miesto, universalus ar galingasis, tinkamas bekelei. Neliūdėjo ir mažieji – „Beaster Scooter“ pasiūlė vaikiškų elektrinių mašinėlių bei paspirtukų vaikučių pramogoms.
16 val. M. Mažvydo bibliotekos kieme pasirodė iš Latvijos atvykę „Greentrials" dviračių akrobatai. Įspūdingus triukus atliekantys dviratininkai pristatys savo populiariausią programą "Greentrials Bike Tour“!
AUDIMAS kvietė į savo palapinę pamatyti ir įsigyti naująją rudens kolekciją, kuri skirta kiekvieno aktyvaus laisvalaikio mėgėjo poreikiams. Palapinėje taip pat galėjote įsiamžinti su momentiniu fotoaparatu bei gauti nuotrauką prisiminimui. Kartu su AUDIMAS atvyko ir LSU mobilioji laboratorija, kurioje kiekvienas dalyvis galėjo atlikti kūno kompozicijos analizę bei išsitirti anaerobinį darbingumą „Wingate“ sistema.
Visi norintys įprasminti savo važiavimą buvo kviečiami palaikyti ir važiuoti už APLENKIME VĖŽĮ komandą, fondo palapinėje paaukoti mažiesiems ligoniukams ir gauti Aplenkime vėžį marškinėlius. O visi norintys įsiamžinti galėjo gauti momentinę nuotrauką! Taip pat šioje palapinėje galėjote pabendrauti ir nusifotografuoti su pačiu fondo steigėju Rimantu Kaukėnu, įsigyti fondo atributikos ar pasimėgauti profesionaliu masažu už auką vaikams.
Aplankyti galėjote ir Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos palapinę bei susipažinti su Lietuvos kariuomene, tarnybos kariuomenėje būdais, naudojama ginkluote. Tikimės, kad nepraleidote progos pabendrauti su kariais, kurie atsakė į visus Jums rūpimus klausimus apie Lietuvos kariuomenę. Ir, žinoma, išbandėte jėgas interaktyviame tire!
Drauge važiavo LNK ir jau trečią rudenį iš eilės pristatė labiausiai įslaptintą ir žiūrimiausią TV šou Lietuvoje KAUKĖS. Ryškiausios pramogų, scenos, teatro, televizijos ir sporto žvaigždės uždainuos po kaukėmis. Vieną, iš naujo sezono Kaukių, Jūs pirmieji galėjote pamatyti gyvai IKI Velomaratono miestelyje. Vaikų startą šiais metais skelbė kaukė Žiurkėnas.
Seimo palapinėje buvo rengiama Seimo viktorina Lietuvos istorijos ir parlamentarizmo temomis. Kiekvienas viktorinos dalyvis buvo pradžiugintas simboliniais Seimo suvenyrais. Seimo kiemelyje vėl buvo įrengta poilsio erdvė.
Policijos saugaus eismo stotelėje „IKI Velomaratono" dalyviai galėjo pabendrauti su policijos pareigūnais ir iš arti susipažinti su policijos rėmėjų veikla. Dviratininkai galėjo sužinoti visą aktualią informaciją apie saugų eismą kelyje ir kaip apsaugoti savo dviratį nuo ilgapirščių. Vaikams organizuotose veiklose dalyvavo ir juos džiugino Lietuvos policijos bičiulis Amsis.
Garmin kvietė tikram iššūkiui. Įveikite virtualią trasą su vienu pažangiausių ir tikroviškiausią patirtį atkuriančių „Tacx“ dviračių treniruoklių. Žinoma, buvo galima apžiūrėti ir išmėginti dviračių sporto mėgėjams bei profesionalams sukurtus produktus: išmaniuosius laikrodžius, dviračių žibintus bei kompiuterius.
Pirmoji mobili automatinė dviračių ir paspirtukų plovykla Baltijos šalyse „Bikewash“ kvietė visus į „IKI Velomaratono“ miestelį nusiplauti dviratį, el. dviratį, paspirtuką ar el. paspirtuką. Bei visus pakviet paskanauti aukščiausios kokybės itališkos kavos ir šaltų vaisių gėrimų!
Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kvietė važiuoti už Europos žaliąjį kursą ir sužinoti viską apie ES tikslą tapti pirmuoju neutralaus poveikio klimatui žemynu bei konkrečius veiksmus. Europos žaliojo kurso palapinėje pasitikrinę žinias galėjote laimėsti sveikų ir skanių prizų! Paverskime Europos žaliąjį kursą tikrove!
„Red Bull“ suteikė sparnus varžybų centre esančiame bare! Visi pilnamečiai dalyviai startiniuose paketuose rado kuponus, tad riedėdami galėjo juos iškeisti į šaltą „Red Bull“ skardinę!
JUDU erdvėje laukė pramogos ir žaidimai, kurie parodė, kaip paprasta darniai judėti mieste. Savo jėgomis buvo galima išbandyti ne ką kita, o elektrą generuojantį dviratį! Taip pat kvietėme išmėginti skirtingus keliavimo būdus Vilniuje, o pasirinkę darniausią kelią – laimėti JUDU prizų!
Tikimės, kad užsukote į „AUGA“ palapinę! Čia buvo ekologiški ir paruošti vartojimui produktai! Galėjote paragauti šiltų avižinių košių arba atsigaivinti šalta ispaniško skonio sriuba „Gazpacho“!
Geras uždangalas dviratį apsaugo ne tik nuo įbrėžimų, lietaus ar dulkių, bet ir padeda atbaidyti ilgapirščius. DS Covers ne tik „aprengė“ jūsų dviratį, bet ir turėjote galimybę išbandyti „KanJam“ žaidimą, kuris nepaliko abejingų! Beje, renginio metu, dalyviai dar turėjo ir progą laimėti DS Covers įsteigtų prizų.
Viso renginio metu Jūsų saugumu rūpinosi draugiška, atsakinga ir greit reaguojanti Maltos ordino pirmosios pagalbos tarnybos komanda. Užsukę į pirmosios pagalbos palapinę galėjote ne tik atsigaivinti vandeniu, bet ir išmokti pirmosios pagalbos įgūdžių. Auginkite žinias, gelbstinčias gyvybes! Maltiečiai – bendruomenė, kuriai svarbus yra kiekvienas.