Pramogos „IKI Velomaratono“ miestelyje

Pramogos „IKI Velomaratono“ miestelyje

„IKI Velomaratonas“ kasmet sulaukia ne tik profesionalių dviratininkų ar entuziastų! Renginio miestelyje prie LR Seimo rūmų, pramogų ras ir bendraminčiai, artimieji bei draugai, atvykę palaikyti dalyvių; ir praeiviai, noriai įsijungiantys į netikėtas sveikatingumo aktyvacijas; ir vaikai, smagiai laiką leidžiantys jiems skirtose erdvėse. Pramogos visiems skoniams!

„IKI Velomaratono 2020“ miestelio nuotraukų galerija:

„IKI Velomaratono 2021“ programa bus paskelbta artėjant renginiui, tad kviečiame susipažinti su praėjusių metų programa.

„IKI Velomaratono 2020“ miestelio pramogos:

IKI
IKI kviečia visus atsiplėšti nuo žemės ir realybės! Užsukite į IKI erdvę, kur galėsite įsiamžinti ore – šuolyje ant batuto metu. Mėgstantys mažiau ekstremalias pramogas laukiami virtualiose dviračių varžybose – jeigu liks energijos po tikrųjų! Na, o po varžybų „IKI Velomaratono“ ir virtualioje trasose ateikite į IKI erdvę atgauti jėgų: prisėskite ant sėdmaišių bei pasivaišinkite šviežutėliais vaisiais.
IKI Velomaratono miestelyje nusifotografuokite specialiame „Toyota” foto rėmelyje ir nuotrauka pasidalinkite savo FACEBOOK ar INSTAGRAM paskyroje, pažymint @ToyotaLietuva (FB) ar @toyota_lietuva (IG) ir įrašant grotažymę #VELOVETOYOTA. Rugpjūčio 25 d. išaiškinsime 2 laiminguosius, kuriems atiteks hibridiniai „Toyota COROLLA“ automobiliai visam savaitgaliui su pilnu degalų baku.
„Audimas“ šiemet pristatė nacionalinę kolekciją „Vardan Tos“, skirtą kiekvienam, kuris didžiuojasi Lietuva. Kviečiame į „Audimas“ palapinę pamatyti išskirtinę kolekciją ir pamėginti sukurti savo dizaino marškinėlius. Jūsų laukia visos reikalingos priemones, o „Audimas“ laukia Jūsų fantazijos!
Pasirinkite negazuotą vandenį arba atraskite naują skonių derinį „Neptūne“ su citrinomis, kardamonais ir eukaliptais! Leiskitės į veiklas, kuriose galite išbandyti: savo pusiausvyrą ant „Neptūno“ balansinės lentos, rankų miklumą „Neptūno“ butelio apvertimo iššūkyje, savo tikslumą ir kantrybę „Neptūno“ mini golfo turnyre ar pamatyti save kitaip kreivajame veidrodyje.
Susipažinkite su šiuolaikiškais dviratininko aksesuarais ir sporto priedais „Garmin“ palapinėje! Atraskite „Aftershokz“ sportines ausines, kurios muzikos garsus perduoda per skruostikaulius neuždengiant ausų; išbandykite išmanųjį tiesioginio važiavimo dviračių treniruoklį „Garmin Tacx“; apžiūrėkite naujausius „Garmin“ laikrodžių modelius bei sužinokite, kaip veikia išmanusis „Garmin Varia“ galinio vaizdo radaras-žibintas.
„Decathlon“ stende įsikūrusios mobiliosios dviračių dirbtuvės. „Decathlon“ dviračių technikų komanda atliks dviračių patikrą, jei netyčia nespėjote to padaryti pasiruošimo metu, bei padės sužinoti daugiau apie dviračių priežiūrą sezono metu ir po jo. Beje, Turėsite galimybę sudalyvauti mini užduotyse ir laimėti prizų!
„Domus Lumina“ „IKI Velomaratono“ žiūrovams dovanoja latvių „Greentrials“ pasirodymą, kurie parengė ĮSPŪDINGĄ DVIRAČIŲ ŠOU! Kviečiame pažiūrėti „Greentrials šou by Domus Lumina“ pasirodymo greta M. Mažvydo bibliotekos 16 val.
Kas jau finišavo ar dar tik ruošiasi važiuoti, užsukite į pirmąją Baltijos šalyse Vokiečių gamybos automatinę dviračių plovyklą „Bike Wash“! Čia galėsite nusiplauti dviratį ar paspirtuką su specialia „IKI Velomaratono“ nuolaida!
JUDU erdvėje lauks galvos mankšta ir interaktyvus žaidimas, o atsakę į klausimus gausite dovanų. Jei galva norės pailsėti – pasidarykite specialią judėjimą mieste atspindinčią tatuiruotę. Taip pat galėsite įsiamžinti prie „gyvą“ Vilnių atspindinčios fotosienos ir gausite nuotrauką. Kai jau viską išbandysite – būtinai prigriebkite Vilniaus dviračių takų žemėlapį, kur visos detalės apie stovus, pompas, dviračių nuomos, geriamo vandens stotelės ir dar daugiau!
„Red Bull“ suteikia sparnus varžybų centre esančiame bare! Visi pilnamečiai dalyviai startiniuose paketuose ras kuponus, tad riedėkite juos išsikeisti į šaltą „Red Bull“ skardinę! Na, o jeigu leisitės Gedimino prospektu žemyn, nepamirškite Katedros aikštėje pamojuoti Red Bull MINDEI, kuris dalyvius palaikys muzikos ritmais.
„Beaster Scooter“ palapinėje susipažinsite su galingaisiais elektriniais „Beaster Scooter“ paspirtukais bei elektrinėmis riedlentėmis. Čia pat vietoje galėsite juos išbandyti, sužinoti privalumus ir išsiaiškinti, koks elektrinis paspirtukas Jums tinkamiausias: miesto, universalus ar galingasis, tinkamas bekelei. Neliūdės ir mažieji – „Beaster Scooter“ pasiūlys vaikiškų elektrinių mašinėlių bei paspirtukų vaikučių pramogoms.
„Vero Cafe“ – visoms emocijoms! „IKI Velomaratono“ metu užsukite į „Vero Cafe“ erdvę ir po savo starto pasimėgaukite vienu seniausiu žmonijai žinomų tonizuojančių gėrimų – kava. Na, o žiūrovus kviečiame pasisemti energijos – palaikymas reikalauja jėgų, kurias gausite iš „Vero Cafe“!
Užsukite į FIELMANN palapinę ir išbandykite būtent Jums sukurtus OAKLEY akinius. Specialiu būdu pagaminti PRIZM ROAD lęšiai suteikia galimybę lengviau pastebėti kelio dangos pakitimus, laiku įžvelgti paviršiaus nelygumus, drauge dar labiau paryškina matomo vaizdo ryškumą ir kontrastingumą. Kol rinksitės naujuosius akinius, Jūsų turimiems akiniams bus atlikta nemokama SPA procedūra.
Prie M. Mažvydo bibliotekos Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla organizuos figūrinį dviračių vairavimą arba kitaip – dviračių slalomą! Jūsų laukia net 9 rungtys – čiupkite dviratį ir išmėginkite savo gebėjimą jį suvaldyti. Svarbu! Figūrinis važiavimas vyks tik iki 14 val.
Visi norintys įprasminti savo važiavimą už vaikus, yra kviečiami fondo palapinėje paaukoti mažiesiems ligoniukams ir gauti Aplenkime vėžį marškinėlius. Taip pat šioje palapinėje galėsite pabendrauti su pačiu fondo steigėju Rimantu Kaukėnu ir kitais atėjusiais palaikyti žymiais svečiais.
Policijos vadavietėje „IKI Velomaratono“ dalyviai galės pabendrauti su Policijos pareigūnais, dviratininkai galės konsultuotis ir gauti visą aktualią informaciją apie saugų dviratininkų elgesį, kaip apsaugoti savo dviratį ir jį pažymėti platformoje www.pazymetas.lt.
Seimo erdvėje bus rengiama Seimo viktorina Lietuvos istorijos ir parlamentarizmo temomis. Mažųjų žaidėjų lauks specialiai jiems pritaikyti klausimai, o žinovai galės gliaudyti ypatingų žinių reikalaujančius atsakymus. P. S. Šiemet Seimo erdvę rasite visuomenei atsivėrusiame Seimo kiemelyje, kuriame „IKI Velomaratono“ metu galėsite ir pailsėti.
Didžiausias Baltijos šalyse vaikų edukacinis pramogų centras „CurioCity“ sukurtas pagal koncepciją žaidžiu – žinau (tai reiškia, kad vaikai mokosi žaisdami). „CurioCity“ erdvėje vaikai galės įsijausti į skirtingas profesijas, pastatyti už save didesnį plytų bokštą, atlikti mokslinius eksperimentus, patikrinti savo daiktus metalo detektoriumi, susipažinti su žmogaus organizmu.
„Ponas Dviratis“ kviečia nemokamai patikrinti dviračių techninę būklę! Ne gana to, IKI Velomaratono metu atliks smulkius remontus visiškai nemokamai.