Pramogos „IKI Velomaratono“ miestelyje

Pramogos „IKI Velomaratono“ miestelyje

„IKI Velomaratonas“ kasmet sulaukia ne tik profesionalių dviratininkų, bet ir šios sporto šakos entuziastų! Renginio miestelyje prie LR Seimo rūmų, pramogų ras ir bendraminčiai, artimieji bei draugai, atvykę palaikyti dalyvių; ir praeiviai, noriai įsijungiantys į netikėtas sveikatingumo aktyvacijas; ir vaikai, smagiai laiką leidžiantys jiems skirtose erdvėse. Pramogos visiems skoniams!

„IKI Velomaratono 2021“ miestelio pramogos:

IKI
„IKI“ erdvėje Jūsų lauks nestandartinė foto sienelė su nuotraukų spausdinimu vietoje, laikinų tatuiruočių studija ir energijos suteikiantys švieži vaisiai. Neaplenkite IKI erdvės!
Patys pirmieji išvyskite vienintelį Lietuvoje vandenilinį „Toyota Mirai“ automobilį! O IKI Velomaratono miestelyje nusifotografuokite specialiame „Toyota” foto rėmelyje ir nuotrauka pasidalinkite savo FACEBOOK ar INSTAGRAM paskyroje, pažymint @ToyotaLietuva (FB) ar @toyota_lietuva (IG) ir įrašant grotažymę #BEYONDZERO.
16 val. mūsų akys nukryps link M. Mažvydo bibliotekos, kurios kieme pasirodys iš Latvijos atvykę „Greentrials" dviračių akrobatai. Įspūdingus triukus atliekantys dviratininkai pristatys savo populiariausią programą "Greentrials Bike Tour“!
„Audimas“ kviečia į savo palapinę pamatyti ir susipažinti su naująja Nacionaline kolekcija, kuri skatina visus būti ne tik sportininkų, bet ir savo paties fanais, siekti savo tikslų bei nepasiduoti. Būkite savo fanais ir IKI Velomaratone! Palapinėje taip pat galėsite įsiamžinti su momentiniu fotoaparatu bei gauti nuotrauką prisiminimui.
Visi norintys įprasminti savo važiavimą kviečiami palaikyti ir važiuoti už APLENKIME VĖŽĮ komandą, fondo palapinėje paaukoti mažiesiems ligoniukams ir gauti Aplenkime vėžį marškinėlius. Taip pat šioje palapinėje galėsite pabendrauti ir nusifotografuoti su pačiu fondo steigėju Rimantu Kaukėnu, įsigyti fondo atributikos ar pasimėgauti profesionaliu masažu už auką vaikams.
Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinika kviečia į savo palapinę, kurioje kineziterapeutai atliks detalią kūno sudėties analizę, padės numalšinti naujai atsiradusius ar įsisenėjusius skausmus, o medicinos gydytojas pakonsultuos, kaip tiksliai pasirinkti sveiką fizinį krūvį nepakenkiant sveikatai.
Kviečiame aplankyti Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos palapinę, kur būsite supažindinti su Lietuvos kariuomene, tarnybos kariuomenėje būdais, naudojama ginkluote bei galėsite pabendrauti su kariais, kurie atsakys į visus Jums rūpimus klausimus apie Lietuvos kariuomenę. Taip pat kviesime išmėginti jėgas interaktyviame tire!
Seimo palapinėje bus rengiama Seimo viktorina Lietuvos istorijos ir parlamentarizmo temomis. Kiekvienas viktorinos dalyvis bus pradžiugintas simboliniais Seimo suvenyrais. Seimo kiemelyje vėl bus įrengta poilsio erdvė, eksponuojama Seimo kanceliarijos parengta paroda „PRISIEKĘ NESITRAUKTI: Lietuvos laikysena 1991 m. sovietų agresijos akivaizdoje“.
Garmin palapinėje rasime dviračių sporto mėgėjams bei profesionalams sukurtus produktus: išmaniuosius laikrodžius, dviračių žibintus bei kompiuterius. Jei to negana, Garmin kvies išbandyti Aftershokz sportines ausines, kurios muzikos garsus perduoda per skruostikaulius ir neuždengia ausų, todėl vienu metu leidžia klausytis muzikos ir girdėti įspėjamuosius signalus gatvėje.
Pasitikrinkite dviratį NEMOKAMAI! IKI Velomaratono miestelyje, „Pono Dviračio“ serviso palapinėje maratono dalyviams bus teikiama nemokama dviračių apžiūra, tad prieš riedant pasirūpinkite saugumu!
Pirmoji mobili automatinė dviračių ir paspirtukų plovykla Baltijos šalyse „Bikewash“ kviečia visus į „IKI Velomaratono“ miestelį nusiplauti dviratį, el. dviratį, paspirtuką ar el. paspirtuką!
Pradėk nuo paprasčiausio dalyko – atsigaivinimo su lengvai mineralizuotu vandeniu „Neptūnas“. Mėgaukis „Neptūnu“ kasdien arba užsuk į „Neptūno veiklų zoną“, kurią rasi pramogų miestelyje. Pasirink negazuotą vandenį arba atrask naują skonių derinį „Neptūnas“ su citrinomis, kardamonais ir eukaliptais! Leiskis į veiklas, kuriose gali išbandyti savo pusiausvyrą, rankų miklumą ar atrasti ką nors neįprasta! Pradėk nuo atsigaivinimo. Būk aktyvus. Pakartok! „Neptūnas“
Užsukite į „AUGA“ palapinę! Ten mindami dviratį galėsite susiplakti ekologiško pieno ir vaisių ar uogų kokteilį. Dviguba nauda, tiesa? O nebeturinčius jėgų minti kviesime atsigaivinti ekologiška šalta ispaniško skonio sriuba „Gazpacho“!
Vaikų erdvėje mažųjų dviratininkų lauks linksmasis batutas!
„Red Bull“ suteikia sparnus varžybų centre esančiame bare! Visi pilnamečiai dalyviai startiniuose paketuose ras kuponus, tad riedėkite juos išsikeisti į šaltą „Red Bull“ skardinę! Na, o jeigu leisitės Gedimino prospektu žemyn, nepamirškite Katedros aikštėje pamojuoti Red Bull MINDEI, kuris dalyvius palaikys muzikos ritmais.
BOSE geriausiai žinoma dėl savo unikalių garso produktų. Bet tikroji BOSE aistra – atrasti naujų ir geresnių sprendimų nei kas nors, kas buvo anksčiau. Mes „visada svajojame apie geresnius dalykus ir galvojame, kaip tuos dalykus pasiekti“. Pradedant pirmosiomis triukšmo slopinimo ausinėmis vartotojams, nuostabiu garsu iš mažų kolonėlių ir baigiant naujaisiais BOSE garso akiniais. Taip pat ir Tedra Trading & Partners kolektyvas jau daugiau kaip 20 metų Lietuvoje stengiasi pristatyti ir pademonstruoti geriausias BOSE garso ir funkcionalumo savybes.
„Beaster Scooter“ palapinėje susipažinsite su galingaisiais elektriniais „Beaster Scooter“ paspirtukais bei elektrinėmis riedlentėmis. Čia pat vietoje galėsite juos išbandyti, sužinoti privalumus ir išsiaiškinti, koks elektrinis paspirtukas Jums tinkamiausias: miesto, universalus ar galingasis, tinkamas bekelei. Neliūdės ir mažieji – „Beaster Scooter“ pasiūlys vaikiškų elektrinių mašinėlių bei paspirtukų vaikučių pramogoms.
JUDU erdvėje lauks pramogos ir žaidimai, susiję su judėjimu Vilniaus mieste. Norintys atsikvėpti galės pasipuošti judėjimą mieste atspindinčia laikina tatuiruote. Tikrieji (ar planuojantys tokiais tapti) dviračių mylėtojai apsidžiaugs išsamiu, atnaujintu Vilniaus dviračių takų žemėlapiu.
Užsukite į FIELMANN palapinę, išbandykite ir įsigykite būtent Jums sukurtus OAKLEY akinius. Specialiu būdu pagaminti PRIZM ROAD lęšiai suteikia galimybę lengviau pastebėti kelio dangos pakitimus, laiku įžvelgti paviršiaus nelygumus, drauge dar labiau paryškina matomo vaizdo ryškumą ir kontrastingumą. Raiškus matymas su OAKLEY – Jūsų raktas į pergalę! O kad ji būtų dar ryškesnė, prieš startą aplankykite FIELMANN palapinę palepinti akinius SPA procedūra.
Prie M. Mažvydo bibliotekos Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla organizuos figūrinį dviračių vairavimą arba kitaip – dviračių slalomą! Jūsų laukia net 9 rungtys – čiupkite dviratį ir išmėginkite savo gebėjimą jį suvaldyti. Svarbu! Figūrinis važiavimas vyks iki 14 val.
Policijos vadavietėje „IKI Velomaratono“ dalyviai galės pabendrauti su Policijos pareigūnais, dviratininkai galės konsultuotis ir gauti visą aktualią informaciją apie saugų dviratininkų elgesį ir kaip apsaugoti savo dviratį.
LTSA mažus ir didelius kviečia tapti saugumo ambasadoriais. Jei tavo dviratis puikiai stabdo, jo priekyje ir gale šviečia lemputės bei žibintai, dviračiu važiuoji užsidėjęs šalmą, atidžiai stebi ir girdi aplinką, neviršiji greičio, draugiškai dalijiesi keliu su kitais eismo dalyviais, užsuk į mūsų palapinę ir pasirašyk, jog esi liuks, nes dviratį vairuoji atsakingai. Savo parašais nupieškime saugaus dviratininko portretą bei susiburkime į saugiai ir atsakingai dviračiais važiuojančią bendruomenę.