Pramogos IKI Velomaratono miestelyje

Pramogos IKI Velomaratono miestelyje

IKI Velomaratonas kasmet sulaukia ne tik profesionalių dviratininkų, bet ir šios sporto šakos entuziastų! Renginio miestelyje prie LR Seimo rūmų, pramogų ras ir bendraminčiai, artimieji bei draugai, atvykę palaikyti dalyvių; ir praeiviai, kurie galės įsijungti į netikėtas sveikatingumo aktyvacijas; ir vaikai, kurie smagiai laiką leis jiems skirtose erdvėse. Pramogos visiems skoniams!

Štai kokios pramogos Jūsų laukė 2023 m. 

IKI
IKI Velomaratono miestelyje įsikurs „ENERGIJOS PAKRAUTUVĖ“ – kviečianti dviratininkus ir jų palaikymo komandas pasikrauti energijos, pasivaišinti šviežiais vaisiais, gėrimais, ledais ir atsipūsti poilsio zonoje bei apsipirkti parduotuvėlėje ant ratų „PIRK IR MINK“. Pasikrovę energijos, dviratininkai taip pat ras patogius dviračių stovus, dviračių remonto stovą bei galės prisipūsti padangas.
Jei nespėjote atlikti dviračio patikros, – užsukite į DECATHLON palapinę. Energinga komanda padės ir patars, kaip prižiūrėti dviratį keičiantis sezonams. Be to, galėsite išbandyti naujausią interaktyvų treniruoklį ir susipažinti su aukščiausios klasės VAN RYZEL pro dviračiu! Kaip gi be prizų? Čia galėsite dalyvauti iššūkiuose ir laimėti sportiškų dovanų.
Renginio metu Husqvarna supažindins su elektriniais dviračiais ir sugriaus daugybę mitų apie juos. Tai gali būti Tavo pasirinkimas judėti po miestą, aktyvaus laivalaikio priemonė bei geras pasirinkimas užmiesčio kelionėms. Ateikite susipažinti, nes renginio metu bus galima apžiūrėti bent 10 skirtingų dviračių modelių: HardCross, Mountain Cross, Light Cross, Offroad, Allroad, Erban, Ecocity ir tt.
Šiandienos žvaigždės – Toyota automobiliai! Dviratininkus lydintys ir saugantys trasoje. Nepraleiskite progos išbandyti savo sėkmę sukant Toyota laimės ratą bei sužinokite daugiau kaip išlaikyti geriausią Toyota automobilio būklę su unikalia Toyota „Relax“ garantija.
Gera nuotaika ir puikia savijauta pasirūpinti padės VITABIOTICS vitaminai visai šeimai – WELLMAN, WELLWOMAN, WELLTEEN ir WELLKID! Visų neabejingų sveikai gyvensenai laukia sveikatai naudingos dovanėlės bei galimybė išmėginti savo sėkmę sukant laimės ratą! Pasirūpinkite savo šeimos gera savijauta ir energija su WELL vitaminais!
Užsukite į FIELMANN palapinę, išbandykite ir įsigykite būtent Jums sukurtus OAKLEY akinius. Specialiu būdu pagaminti PRIZM ROAD lęšiai suteikia galimybę lengviau pastebėti kelio dangos pakitimus, laiku įžvelgti paviršiaus nelygumus, drauge dar labiau paryškina matomo vaizdo ryškumą ir kontrastingumą. Raiškus matymas su OAKLEY – Jūsų raktas į pergalę! O kad ji būtų dar ryškesnė, prieš startą aplankykite FIELMANN palapinę palepinti akinius SPA procedūra.
15:45 val. M. Mažvydo bibliotekos kieme pasirodys iš Latvijos atvykę „Greentrials" dviračių akrobatai. Įspūdingus triukus atliekantys dviratininkai pristatys savo populiariausią programą „Greentrials Bike Tour“!
Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos palapinėje galėsite susipažinti su Lietuvos kariuomene, tarnybos kariuomenėje būdais, naudojama ginkluote. Tikimės, kad nepraleisite progos pabendrauti su kariais, kurie atsakys į visus Jums rūpimus klausimus apie Lietuvos kariuomenę, sužaisti interaktyvioje viktorinoje. Ir, žinoma, galėsite išbandyti jėgas kulkosvaidžio laikymo ir atsispaudimų varžybose.
Seimo erdvėje renginio lankytojai kviečiami pasitikrinti žinias viktorinoje apie Seimo darbą, įstatymų leidybą ir Lietuvos parlamentarizmą, taip pat išbandyti „Politinį kompasą“, kuris padės nusistatyti savo politines pažiūras. Viktorinos dalyviai bus pradžiuginti simboliniais Seimo suvenyrais. Renginio svečiai Didžiajame kieme galės apžiūrėti eksponuojamą parodą, bus įrengta poilsio erdvė.
Policijos palapinėje IKI Velomaratono dalyviai galės pabendrauti su policijos pareigūnais ir gauti visą aktualią informaciją apie saugų dviratininkų elgesį kelyje. Pareigūnai patars kaip išvengti nelaimių keliaujant dviračiu, organizuos saugaus eismo viktoriną, populiarins dviratininkams privalomas saugos priemones, atliks dviratininko šalmo efektyvumo eksperimentą. Veiklose dalyvaus ir vaikus džiugins Lietuvos policijos bičiulis ,,Amsis“.
IKI Velomaratono vanduo „Neptūnas“ pasirūpins, kad riedėdami turėtumėte pakankamai vandens!
Garmin kviečia tikram iššūkiui! Atvykite ir išbandykite virtualią trasą su vienu pažangiausių ir tikroviškiausią patirtį atkuriančių „Tacx“ dviračių treniruoklių bei susipažinkite ir klauskite patarimų Garmin ambasadoriaus, žymaus Lietuvos triatlonininko, Igor Kozlovskij. Taip pat nepraleiskite progos susipažinti, sužinoti daugiau apie Garmin produktus bei laimėti Garmin įsteigtus specialiuosius prizus! Užsukite ir gerai praleiskite laiką.
Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kviečia važiuoti už Europos žaliąjį kursą ir sužinoti viską apie ES tikslą tapti pirmuoju neutralaus poveikio klimatui žemynu bei konkrečius veiksmus. Europos žaliojo kurso palapinėje pasitikrinę žinias galėsite laimėti sveikų ir skanių prizų! Paverskime Europos žaliąjį kursą tikrove!
„Red Bull“ suteikia sparnus varžybų centre esančiame bare! Visi pilnamečiai dalyviai startiniuose paketuose ras kuponus, kuriuos galės iškeisti į šaltą „Red Bull“ skardinę!
JUDU erdvėje lauks pramogos ir žaidimai, kurie parodys, kaip paprasta darniai judėti mieste. Savo jėgomis galėsite išbandyti ne ką kita, o elektrą generuojantį dviratį! Taip pat galėsite išmėginti skirtingus keliavimo būdus Vilniuje, o pasirinkę darniausią kelią – laimėti JUDU prizų!
Užsukite į „AUGA" palapinę! Čia galėsite paragauti naujos tvarios produktų linijos „misija be kainos gamtai" produktų, kurie pagaminti Lietuvoje, o visos žaliavos atkeliauja tiesiai iš ekologinių „AUGA" ūkių. Žaliavų tiekimas iš tų pačių ūkių lemia galutinio produkto stabilią kokybę ir skonį. Paragavę įsitikinsite patys.
Visi norintys įprasminti savo važiavimą – kviečiami palaikyti ir važiuoti už APLENKIME VĖŽĮ komandą, fondo palapinėje paaukoti mažiesiems pacientams ir gauti „Užsidėk tašką“ marškinėlius. Taip pat, šioje palapinėje galėsite pabendrauti ir nusifotografuoti su pačiu fondo steigėju Rimantu Kaukėnu, įsigyti įvairios fondo atributikos, išbandyti retro veidrodį, pasipuošti piešiniais ant veido ir pasimėgauti cukraus vata už auką vaikams.
Viso renginio metu Jūsų saugumu rūpinsis draugiška, atsakinga ir greit reaguojanti Maltos ordino pirmosios pagalbos tarnybos komanda. Užsukę į pirmosios pagalbos palapinę galėsite ne tik atsigaivinti vandeniu, bet ir išmokti pirmosios pagalbos įgūdžių. Auginkite žinias, gelbstinčias gyvybes! Maltiečiai – bendruomenė, kuriai svarbus yra kiekvienas.
Viso renginio metu dalyvių ir jų palaikymo komandų geromis nuotaikos rūpinsis DJ Toosante – Dominik Rynkiewicz.