Pramogos „IKI Velomaratono“ miestelyje

Pramogos „IKI Velomaratono“ miestelyje

„IKI Velomaratonas“ kasmet sulaukia ne tik profesionalių dviratininkų, bet ir šios sporto šakos entuziastų! Renginio miestelyje prie LR Seimo rūmų, pramogų ras ir bendraminčiai, artimieji bei draugai, atvykę palaikyti dalyvių; ir praeiviai, noriai įsijungiantys į netikėtas sveikatingumo aktyvacijas; ir vaikai, smagiai laiką leidžiantys jiems skirtose erdvėse. Pramogos visiems skoniams!

„IKI Velomaratono 2022“ miestelio pramogos:

IKI
„IKI“ erdvėje Jūsų lauks nestandartinė foto sienelė su nuotraukų spausdinimu vietoje, laikinų tatuiruočių studija ir energijos suteikiantys švieži vaisiai.
IKI Velomaratono miestelyje galėsite nusifotografuoti specialiame „Toyota” foto rėmelyje ir nuotrauka pasidalinti savo FACEBOOK ar INSTAGRAM paskyroje, pažymint @ToyotaLietuva (FB) ar @toyota_lietuva (IG) ir įrašant grotažymę #BEYONDZERO.
Jei dar nespėjote atlikti dviračio patikros, - užsukite į DECATHLON palapinę. Energinga komanda patars kaip prižiūrėti dviratį keičiantis sezonams, nes juk miname beveik visus metus. Kaip gi be prizų? Čia galėsite dalyvauti iššūkiuose ir laimėti sportiškų dovanų.
16 val. M. Mažvydo bibliotekos kieme pasirodys iš Latvijos atvykę „Greentrials" dviračių akrobatai. Įspūdingus triukus atliekantys dviratininkai pristatys savo populiariausią programą "Greentrials Bike Tour“!
„Audimas“ kvies į savo palapinę pamatyti ir susipažinti su naująja Nacionaline kolekcija, kuri skatina visus būti ne tik sportininkų, bet ir savo paties fanais, siekti savo tikslų bei nepasiduoti. Būkite savo fanais ir IKI Velomaratone! Palapinėje taip pat galėsite įsiamžinti su momentiniu fotoaparatu bei gauti nuotrauką prisiminimui.
Visi norintys įprasminti savo važiavimą bus kviečiami palaikyti ir važiuoti už APLENKIME VĖŽĮ komandą, fondo palapinėje paaukoti mažiesiems ligoniukams ir gauti Aplenkime vėžį marškinėlius. Taip pat šioje palapinėje galėsite pabendrauti ir nusifotografuoti su pačiu fondo steigėju Rimantu Kaukėnu, įsigyti fondo atributikos ar pasimėgauti profesionaliu masažu už auką vaikams.
Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinika kvies į savo palapinę, kurioje kineziterapeutai atliks detalią kūno sudėties analizę, padės numalšinti naujai atsiradusius ar įsisenėjusius skausmus, o medicinos gydytojas pakonsultuos, kaip tiksliai pasirinkti sveiką fizinį krūvį nepakenkiant sveikatai.
Kviesime aplankyti Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos palapinę, kur būsite supažindinti su Lietuvos kariuomene, tarnybos kariuomenėje būdais, naudojama ginkluote bei galėsite pabendrauti su kariais, kurie atsakys į visus Jums rūpimus klausimus apie Lietuvos kariuomenę. Taip pat kviesime išmėginti jėgas interaktyviame tire!
Seimo palapinėje bus rengiama Seimo viktorina Lietuvos istorijos ir parlamentarizmo temomis. Kiekvienas viktorinos dalyvis bus pradžiugintas simboliniais Seimo suvenyrais. Seimo kiemelyje vėl bus įrengta poilsio erdvė.
Garmin palapinėje rasime dviračių sporto mėgėjams bei profesionalams sukurtus produktus: išmaniuosius laikrodžius, dviračių žibintus bei kompiuterius. Jei to negana, Garmin kvies išbandyti Aftershokz sportines ausines, kurios muzikos garsus perduoda per skruostikaulius ir neuždengia ausų, todėl vienu metu leidžia klausytis muzikos ir girdėti įspėjamuosius signalus gatvėje.
Pirmoji mobili automatinė dviračių ir paspirtukų plovykla Baltijos šalyse „Bikewash“ kvies visus į „IKI Velomaratono“ miestelį nusiplauti dviratį, el. dviratį, paspirtuką ar el. paspirtuką!
Užsukite į „AUGA“ palapinę! Ten mindami dviratį galėsite susiplakti ekologiško pieno ir vaisių ar uogų kokteilį. Dviguba nauda, tiesa? O nebeturinčius jėgų minti kviesime atsigaivinti ekologiška šalta ispaniško skonio sriuba „Gazpacho“!
„Red Bull“ suteikia sparnus varžybų centre esančiame bare! Visi pilnamečiai dalyviai startiniuose paketuose ras kuponus, tad riedėdami galėsite juos iškeisti į šaltą „Red Bull“ skardinę!
JUDU erdvėje laus pramogos ir žaidimai, susiję su judėjimu Vilniaus mieste. Norintys atsikvėpti galės pasipuošti judėjimą mieste atspindinčia laikina tatuiruote. Tikrieji (ar planuojantys tokiais tapti) dviračių mylėtojai apsidžiaugs išsamiu, atnaujintu Vilniaus dviračių takų žemėlapiu.
Policijos vadavietėje „IKI Velomaratono“ dalyviai galės pabendrauti su Policijos pareigūnais, dviratininkai galės konsultuotis ir gauti visą aktualią informaciją apie saugų dviratininkų elgesį ir kaip apsaugoti savo dviratį.