Pramogos „IKI Velomaratono“ miestelyje

Pramogos „IKI Velomaratono“ miestelyje

„IKI Velomaratonas“ kasmet sulaukia ne tik profesionalių dviratininkų ar entuziastų! Renginio miestelyje prie LR Seimo rūmų, pramogų ras ir bendraminčiai, artimieji bei draugai, atvykę palaikyti dalyvių; ir praeiviai, noriai įsijungiantys į netikėtas sveikatingumo aktyvacijas; ir vaikai, smagiai laiką leidžiantys jiems skirtose erdvėse. Pramogos visiems skoniams!

2020-ųjų „IKI Velomaratono“ miestelio pramogos bus paskelbtos artėjant renginio dienai, o šiuo metu kviečiame susipažinti su 2019-tųjų „IKI Velomaratono“ miesteliu.

 

IKI draugų erdvėje, rasite tikrų tikriausią sveikos gyvensenos oazę: galėsite ištiesti kojas ir atsipalaiduoti; Jums besiilsint, dailininkas nupieš Jūsų šaržą; jėgas atgausite pasivaišinę gaiviais gėrimais ir vaisiais; o šių metų „IKI Velomaratono“ prisiminimas išliks ilgiau pasidarius laikiną tatuiruotę. Na, o tiems, kas dviračių dar nemynė ar nemins, IKI siūlo pasivaržyti virtualioje dviračių trasoje.
ERGO palapinėje rasite ryškų ir žybsintį dviratį, kuris burtų keliu atiteks vienam iš Jūsų! Taip pat galite savo dviratį, palaidinę ar kuprinę apipurkšti specialiais dažais, kurie atspindi šviesą. Dar viena pramoga – žaidimas „Atšvaitizatorius”, kurio esmė – užrištomis akimis prie dviratininko atvaizdo prisegti atšvaitus reikiamose vietose. Dalyvių laukia prizai!
Projekto iniciatorius DELFI drauge su ERGO kviečia prisijungti prie naujos socialinės iniciatyvos – „nežVAIRUOK!“ Kiekvienas iš mūsų stovėdami prie raudono šviesoforo signalo, ar dar blogiau – važiuodami, esame naršę išmaniajame. Telefonas vairuotojo rankose tampa mirtinu ginklu ir visame pasaulyje sukelia daugybę skaudžių įvykių. DELFI kviečia vairuojant palikti telefoną ramybėje. Pasakyk sau ir kietiems – „nežVAIRUOK!“
CRAMO siūlo išmėginti VIRTUALIOS REALYBĖS akinius ir PAKILTI su keltuvu į 25 m aukštį! Tai tas pats, lyg žvelgtum nuo aštuonaukščio namo stogo! Užsukite ir pasitikrinkite, ar nebijote aukščio!
„Turkish Airlines“ – aviakompanija, kuri skraidina į daugiau šalių, nei bet kuri kita, kviečia suaugusius ir vaikus patirti turkiško svetingumo jausmą. Mūsų draugai visus svečius vaišins tikras skraidantis šefas, o vaikai galės dalyvauti piešimo konkurse ir laimės ypatingus „Turkish Airlines“ prizus.
„Toyota“ palapinėje galėsite pasidaryti momentinę nuotrauką prisiminimui bei apžiūrėti naujuosius „Toyota“ hibridinius modelius: „Toyota RAV4“, „Toyota Corolla“ bei „Toyota Camry Hybrid“. Vaikus linksmins smagieji animatoriai, čia jie galės pailsėti arba išbandyti žaidimus.
Sužinokite, ar visada sunkvežimio vairuotojas mato dviratininką ir kaip galite būti saugūs kelyje šalia sunkiasvorių transporto priemonių. „Volvo Trucks Lietuva“ stende galite pabūti ir dviratininku, ir „Volvo“ vilkiko vairuotoju!
Kosmoso lenktynės skamba kaip mokslinė fantastika? Su AUDIMO pramoga „Space Race“ tai tapo realybe. Nuotaikingos kelionės metu du varžovai bando pralenkti vienas kitą mindami dviratį. Dalyviai perkeliami į begalines kosmoso erdves, kur turi galimybę išbandyti savo ištvermę, jėgas bei greitį. Ši energinga pramoga puikiai tinka didesnių renginių metu, kurių metu taip pat galima stebėti geriausiųjų dešimtuką.
„IKI Velomaratono“ miestelyje apsilankys latviai „Greentrials“, kurie parodys ĮSPŪDINGĄ DVIRAČIŲ ŠOU! Jūsų laukia net DU „Greentrials show by OSHEE“: 11.00 –11.30 val. 16.00 –16.30 val.
„Decathlon“ kviečia Jus užsukti į savo palapinę, kur bus surengtos dirbtuves, kurių metu galėsite išmokti patys atlikti smulkius dviračio remonto darbus, taip pasiruošdami sėkmingam startui, ir išmėginti „Decathlon“ prekės ženklo dviračius! 
NEMOKAMAI išbandykite vienintelį tokį Lietuvoje dviračių simuliatorių virtualioje 4 km trasoje! Greičiausiems mūsų draugai „Velonova“ įteiks vertingų PRIZŲ.
Riedlenčių sporto profesionalai – Lietuvos riedlenčių federacija bei „Core Indoor Vilnius“ – „IKI Velomaratono“ miestelyje kvies išmokti riedėti riedlente ir supažindins su naujuoju Olimpiniu sportu!
Nepraeikite pro „Augos“ palapinę – Jūsų laukia įdomi pramoga! „Auga“ suteiks galimybę norintiems susiplakti sveikuolišką kokteilį... minant dviratį! Dviguba nauda, tiesa? 
Pasitikrinkite dviratį NEMOKAMAI! IKI Velomaratono miestelyje, „Pono Dviračio“ serviso palapinėje maratono dalyviams bus teikiama nemokama dviračių apžiūra, tad prieš riedant pasirūpinkite saugumu!
Pramogų nepritrūks ir patiems mažiausiems dviračių maratono dalyviams bei žiūrovams! Atrakcionai.lt pasirūpins VAIKŲ ERDVE, kurioje mažieji galės dūkti ir linksmai leisti laiką
Muzikos ritmais renginyje rūpinsis DJ BeLeo – jis pristatys naujausią savo vasaros hitą ir pasirūpins, kad nei dalyviai, nei žiūrovai nepritrūktų geros nuotaikos!
Policijos vadavietėje „IKI Velomaratono“ dalyviai galės pabendrauti su Policijos pareigūnais, dviratininkai galės konsultuotis ir gauti visą aktualią informaciją apie saugų dviratininkų elgesį
Jūsų lauks MEGAMI kineziterapeutų komanda – už auką vaikams bus galima pasidaryti masažą! Taip pat palapinėje žmonės už auką onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams galės įsigyti specialius fondo marškinėlius ar kitą atributiką. Norintys įprasminti važiavimą už vaikus, palapinėje galės paaukoti ir gauti specialius „Aplenkime vėžį“ marškinėlius.
Neatlygintina kraujo donorystė – pats paprasčiausias ir greičiausias būdas prisidėti prie gyvybių gelbėjimo. Kviečiame užsukti į palapinę – pabendrauti, gauti atsakymus į rūpimus klausimus bei, žinoma, dovanoti kraujo. Jo kasdien Lietuvoje prireikia net 200 žmonių. Tam, kad jo nepritrūktų, kasdien kraujo turi duoti per 300 donorų.
Seimo palapinėje bus rengiama viktorina! Galėsite pasitikrinti žinias Valstybingumo, parlamentarizmo, Nepriklausomybės gynybos, Seimo darbo, įstatymų leidybos ir Seimo rūmų istorijos temomis. Mažųjų žaidėjų lauks specialiai jiems pritaikyti klausimai, o žinovai galės gliaudyti ypatingų žinių reikalaujančius atsakymus.
Sveikatos apsaugos ministerijos palapinėje bus teikiama informacija apie sveiką gyvenseną ir ligų prevenciją: socialinės iniciatyvos Tuesi.lt pristatymas bei viktorina; ligonių kasos pristatymas apie elektronines paslaugas; sveikos gyvensenos viktorina; mokymai taisyklingai gaivinti; radiacijos matavimai.
Kviečiame į „Susisiekimo paslaugų“ palapinę, kurioje karikatūristas Jus ir Jūsų dviratį ne tik nupieš, bet ir įrėmins bei įteiks dovanų drauge su piešta nuotrauka. Galėsite sužinoti viską iš „Susisiekimo paslaugų“ specialistų apie atnaujintus sostinės dviračių takus, dovanų gausite naujutėlaitį Vilniaus dviračių takų žemėlapį, kuris puikiai tilps į kišenę.
Ieškokite PERGALĖS – čia galėsite pasivaišinti naujausiais saldainiais JELLYSIMO ir pažaisti „DartBall“ žaidimą!
Pirmoji mobili automatinė dviračių ir paspirtukų plovykla Baltijos šalyse „Cyclewash Lietuva“ kviečia visus į „IKI Velomaratono“ miestelį nusiplauti dviratį, el. dviratį, paspirtuką ar el. paspirtuką!