DUK

DUK

DUK – Dažnai užduodami klausima, jei norite užduoti klausimą organizatoriams? Rašykite: info@ikivelomaratonas.lt

 

Ar galima „IKI Velomaratone“ startuoti be šalmo?

Dalyvių ir žiūrovų saugumas organizatoriams yra svarbiausias renginio aspektas, todėl „IKI Velomaratone“ bus galima startuoti tik dėvint šalmą.

Ar galima važiavimo metu vežtis vaiką specialioje kėdutėje, tvirtinamoje prie dviračio?

Vertindami renginio saugumą, važiavimo metu vežti mažamečius vaikus griežtai nerekomenduojame.

Ką daryti, jei noriu pakeisti ar panaikinti savo registracijos duomenis?

Jei norite pakeisti savo registracijos duomenis, kreipkitės į mus aukščiau nurodytu el. paštu. Atminkite, kad keisti registracijos duomenis leidžiama ne vėliau, nei iki Nuostatuose nurodyto termino.

Kodėl svarbu taisyklingai užpildyti registracijos formą?

Anksčiau „IKI Velomaratone“ užsiregistravę dalyviai gaus vardinius startinius numerius, kuriuose bus matyti ir dalyvio vardas bei pavardė. Taip pat svarbu vienodai ir taisyklingai užrašyti komandos pavadinimą, kadangi mėgėjų važiavime komandos gaus gretimus starto numerius.

Ar mėgėjams bus matuojamas trasos įveikimo laikas?

Mėgėjų trasos įveikimo laikas nebus matuojamas. Laikas matuojamas tik CRAMO Sport ir CRAMO Semi-Sport grupei. Pastariesiems bus sudarytos sąlygos kovoti dėl pozicijų, o mėgėjams – važiuoti savo malonumui.

Kokie yra važiavimo mėgėjų grupėje privalumai?

Dviračių mėgėjų grupės distancija yra 1, 2 arba 3 trasos ratai pasirinktinai (10, 20 arba 30 km), taip pat čia nereikės nuolat praleidinėti greičiau važiuojančių sportininkų, kadangi šie startuos kitame važiavime. Mėgėjų važiavimas puikiai tiks nusprendusiems važiuoti drauge su savo šeimų, draugų ar kolegų komandomis.

Kokie yra važiavimo Semi-Sport grupėje privalumai?

Semi-Sport grupė yra skirta dalyviams, kurie Sport važiavime nori važiuoti trumpesnę distanciją. Semi-sport grupei distancija yra 50 km, o Sport – 100 km. Jos dalyviams matuojamas trasos įveikimo laikas, apdovanojami pirmi 10 dalyvių, taip pat šie dalyviai startuoja drauge su sportininkų važiavimu.

Kodėl sportininkai, mėgėjai ir vaikai startuos atskiruose važiavimuose?

Vaikams, mėgėjams ir sportininkams numatyti trys atskiri važiavimai dėl šių dalyvių patogumo, saugumo bei didelio dalyvių skaičiaus.

Ar „IKI Velomaratone“ galima startuoti fiksuotos pavaros ar kitu modifikuotu / nestandartiniu dviračiu?

Taip, tačiau tik tuo atveju, jei jis yra tvarkingas, turi veikiančius stabdžius ir nekelia pavojaus kitiems maratono dalyviams.