5 daiktai ir elektronikos prietaisai, praversiantys kelionėje dviračiu

5 daiktai ir elektronikos prietaisai, praversiantys kelionėje dviračiu

Vasara – kelionių ir atostogų metas. Joms besiruošdami visuomet galvojame, ką įsigyti, kad keliautume patogiai ir be rūpesčių, kuo atnaujinti turimą inventorių ir t. t.

Kelionėse labai praverčia jau visiems žinomos priemonės, kaip, pavyzdžiui, drėgnos antibakterinės servetėlės, rankų dezinfekavimo skystis, ergonomiška ir kompaktiška gertuvė ir pan. Kokiais daiktais ir elektronikos prekėmis dar pagrįstai galime papildyti šį sąrašą?

Į trumpas išvykas ir ekskursijas gabentis visos kuprinės tikrai nebūtina. Visiškai užtenka ir patogaus ant juosmens tvirtinamo krepšio. Jame tilps jūsų išmanusis telefonas, piniginė ir net nedidelė, kompaktiška gertuvė. Vienas tokių gaminių – ergonomiškas juosmens krepšys „Sports Fanny Pack“.
Belaidės ausinės yra labai populiarios, ir nesunku suprasti, kodėl. Naudodami belaides ausines visiškai netrikdydami pakeleivių ramybės galėsite klausytis muzikos, atsakyti į skambučius ir kt. „Xiaomi Buds 3“ ausinės yra atsparios vandeniui, turi aplinkos triukšmo slopinimo funkciją, integruotą mikrofoną. Veikimo laikas įkrovus – apie 30 val. Šiuo metu ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje pasaulio šalių lankomose vietose atsisiuntę specialias audiogidų programėles galėsite klausytis įdomių pasakojimų. Iš anksto įgarsintos ekskursijos leis geriau pažinti vietoves. Prieš sėsdami ant dviračio su ausinėmis įsitikinkite, kad tikrai gerai girdėsite aplinką arba važiuosit ten, kur nėra kitų eismo dalyvių!
Ne tik kasdien, bet ir kelionėse pravers išmanieji laikrodžiai, skaičiuosiantys jūsų kelionėse įveiktus kilometrus.  Jie yra suderinami su kitais išmaniaisiais įrenginiais, todėl laikrodžio ekrane galėsite, pavyzdžiui, atsiliepti į skambučius, perskaityti SMS, matuoti pulsą. Be to, verta paminėti, kad „Xiaomi“ išmaniųjų laikrodžių akumuliatorius, priklausomai nuo modelio, užteks įkrauti kas 10–20 dienų, todėl laikrodis sėkmingai atlaikys net ir ilgesnę kelionę.
Jei keliausite paspirtuku, dviračiu ar jei juos pasiimsite į tolesnes keliones, nepamirškite įsimesti ir oro pompos. Ja patogiai ir greitai pripūsite padangas ir be trikdžių galėsite tęsti kelionę. Taip pat pompa tiks pripūsti kamuolius, tad kelionėse ją tiesiog būtina turėti.
Išorinė baterija „Mi Power bank“ – puikus kelionių priedas, padėsiantis išvengti nerimo dėl išsekusio prietaisų akumuliatoriaus. Jį galite pasiimti į ekskursijas, paplūdimį ar vykdami apžiūrėti miesto. USB laidas turi C tipo adapterį, skirtą įvairiems įrenginiams. Inventorius pravers ne tik keliaujant, bet ir visose gyvenimo situacijose.