Prizinis fondas

Prizinis fondas

IKI Velomaratono prizinis fondas!

IKI Velomaratone kiekvienais metais renkasi dviračių, paspirtukų, riedlenčių ir riedučių entuziastai. Ar žinojote, jog jauniausia 2022-ųjų dalyvė buvo vos kelių mėnesių Akvilė, o vyriausias dalyvis– įkopęs į devintą dešimtį Stasys?

IKI Velomaratono draugai kaip visada siekė nustebinti dalyvius, skatino riedėti centrinėmis sostinės gatvėmis ir laimėti puikius prizus!

Naujausią informaciją atnaujinsime artėjant 14-ajam IKI Velomaratonui.

Tuo tarpu pamatykite, kokiais prizais nustebinome 2022 m. „IKI Velomaratone“:

Vostok-Europe dovanojo Sport moterų ir vyrų grupių absoliutiems nugalėtojams vienetinius Vostok-Europe laikrodžius! 
Therabody – rūpinosi IKI Velomaratono sportininkų atsigavimu po įtemptų varžybų. Nugalėtojai buvo apdovanoti –Theragun PRO, Theragun Elite,Theragun Prime prizais. Tai giluminio raumenų gydymo priemonės, pasižyminčios ilgaamžiškumu ir funkcijomis, kuriomis pasitiki PROfesionalai.
Semi-Sport I vietos nugalėtojui bei Sport važiavimo vyrų ir moterų įskaitų absoliutiems I vietų laimėtojams IKI tinklas dovanojo 100 Eur dovanų čekius, o 50 Eur vertės čekius gavo visų Sport važiavimo grupių I vietos nugalėtojai.
IKI Velomaratono nugalėtojai pasiekę finišą galėjo mėgautis kokybišku garsu ir savo mėgstamiausia daina. Ausinės su aktyviu triukšmo slopinimu, kurios neapsiriboja vien triukšmo slopinimu. Jos išsiskiria garso kokybe.
Audimas įteikė stilingus prizus dviem stilingiausiems dalyviams (dalyviui, dalyvei) ir komandai!
14-ajam IKI Velomaratonui suburkite šeimos narius, giminaičius ar draugus ir riedėkite drauge IKI Velomaratone! 2022 m. renginyje trys komandos turinčios daugiausiai narių buvo apdovanotos Vilniaus miesto mero taurėmis!
Jauniausia riedėtoja tapo vos poros mėnesių dalyvė Akvilė. Kad kelionės ir toliau būtų sklandžios, Baltik vairas padovanojo Akvilei dviratį! Gal 2023-iais prizą laimės jūsų mažylis?
Amžius – neriba būti aktyviam! Vyriausias dalyvis – toli gražu ne pirmą kartą IKI Velomaratonas minantis 82-ejų Stasys Steišiūnas. Vyriausias renginio dalyvis ne tik tai įrodė, bet ir buvo apdovanotas 100 Eur vertės IKI dovanų kortele.
DS Covers pasirūpino nugalėtojų dviračiais ir įteikė specialius uždangalus, kurie apsaugos ne tik nuo įbrėžimų, lietaus ar dulkių, bet ir padės atbaidyti ilgapirščius.
Decathlon buvo paruošęs tokius puikius prizus, kad kiekvienas norėjo tapti IKI Velomaratono NUGALĖTOJU!
Toyota net ir pasibaigus varžyboms kvietė judėti pirmyn. Sport ir Semi-Sport grupių greičiausiems dalyviams bei laiminčiai komandai dovanojo įsteigtus prizus.
Visi IKI Velomaratono nugalėtojai buvo apdovanoti Well linijos prizais! Vitaminai ir mineralai yra būtini normaliai žmogaus apykaitai ir gyvybinei veiklai. Jų poreikis itin padidėja sportuojant. Wellman, Wellwoman, Wellteen – tuo pasirūpins!
„IKI Velomaratono“ nugalėtojai gavo stilingo dizaino „KIRO“ termogertuves su saugumo užraktu ir patogiu atidarymo mechanizmu. Jos puikiai tinka tiek kasdienėms veikloms, tiek einant į išvykas gamtoje, žygius, stovyklaujant, sportuojant ar kitaip pramogaujant, taip pat darbe bei namuose.
Pavargusiomis IKI Velomaratono nugalėtojų kojomis pasirūpino ne kas kitas, o PERSKINDOL.
Absoliučiai visi mažyliai, įveikę 2,2 km ilgio IKI Velomaratono trasą, tapo nugalėtojais ir gavo MEDALĮ.