Prizinis fondas

Prizinis fondas

IKI Velomaratone kiekvienais metais renkasi dviračių, paspirtukų, riedlenčių ir riedučių entuziastai. Ar žinojote, jog jauniausia 2021-ųjų dalyvė buvo vos kelių mėnesių, o vyriausias dalyvis– įkopęs į devintą dešimtį?

IKI Velomaratono draugai kaip visada siekia nustebinti dalyvius, riedėkite centrinėmis sostinės gatvėmis ir laimėkite puikius prizus!

„IKI Velomaratono“ 2021 m. prizai:

Dviems stilingiausiems dalyviams (dalyviui ir dalyvei) Audimas įteiks po 100 Eur dovanų kuponus, o komandai – po rankšluostį kiekvienam.
IKI Velomaratone tradiciškai ieškomas pats jauniausias dalyvis. Praėjusiais metais tai buvo Elija Sofija, kuri gavo savo pirmąjį dviratuką. Gal šiemet tai bus Jūsų mažylis?
CRAMO piniginis fondas moterų ir vyrų SPORT grupių absoliutiems nugalėtojams: III vieta – 100 Eur; II vieta – 200 Eur; I vieta – 300 Eur.
Aktyviai gyventi galima visą gyvenimą. Neleiskite skaičiams pase to apriboti! Vyriausias renginio dalyvis ne tik tai įrodys, bet ir bus apdovanotas 100 Eur vertės IKI dovanų kortele.
Vostok-Europe dovanoja Sport moterų ir vyrų grupių absoliutiems nugalėtojams vienetinius Vostok-Europe laikrodžius! 
Semi-Sport I vietos nugalėtojui bei Sport važiavimo vyrų ir moterų įskaitų absoliutiems I vietų laimėtojams IKI tinklas dovanoja 100 Eur dovanų čekius, o 50 Eur vertės čekius gaus visų Sport važiavimo grupių I vietos nugalėtojai.
Toyota net ir pasibaigus varžyboms kviečia judėti pirmyn ir Sport ir Semi-Sport grupių greičiausiems dalyviams bei laiminčiai komandai dovanoja išorines baterijas, o II ir III vietų nugalėtojams išskirtinius mikropluošto rankšluosčius.
Paliesiaus fizinio krūvio terapijos klinika Sport vyrų ir moterų įskaitos I–III vietų laimėtojams dovanoja sveikatos būklės testavimo paketus, o grupių II vietų nugalėtojams – dovanų kuponus.
Absoliučiai visi mažyliai, įveikę 2,4 km ilgio IKI Velomaratono trasą, tampa nugalėtojais ir gauna MEDALĮ.