Prizinis fondas

Prizinis fondas

IKI Velomaratone kiekvienais metais renkasi dviračių, paspirtukų, riedlenčių ir riedučių entuziastai. Ar žinojote, jog jauniausias 2018-tųjų dalyvis buvo vos kelių mėnesių, o vyriausia 2020-tųjų dalyvė– įkopusi į dešimtą dešimtį?

Šiemet IKI Velomaratono draugai vėl stengsis nustebinti dalyvius! Registruokitės į IKI Velomaratoną, riedėkite centrinėmis sostinės gatvėmis ir laimėkite puikius prizus.

Susitinkame rugpjūčio 22 dieną, Seimo rūmų aikštėje!

„IKI Velomaratono 2020“ prizai:

Stilingiausias IKI Velomaratono dalyvis ir dalyvė bus apdovanoti 100 Eur čekiu apsipirkti AUDIMAS parduotuvėje, o stilingiausia komanda – praktiškomis ir stilingomis AUDIMAS movomis.
IKI Velomaratone tradiciškai ieškomas pats jauniausias dalyvis. Praėjusiais metais tai buvo Elija Sofija, kuri gavo savo pirmąjį dviratuką. Gal šiemet tai bus Jūsų mažylis?
CRAMO piniginis fondas moterų ir vyrų SPORT grupių absoliutiems nugalėtojams: III vieta – 100 Eur; II vieta – 200 Eur; I vieta –300 Eur.
Aktyviai gyventi galima visą gyvenimą. Neleiskite skaičiams pase to apriboti! Vyriausias renginio dalyvis ne tik tai įrodys, bet ir bus apdovanotas 100 Eur vertės IKI dovanų kortele.
Vostok-Europe dovanoja CRAMO Sport moterų ir vyrų grupių absoliutiems nugalėtojams vienetinius Vostok-Europe laikrodžius! 
Absoliučiai visi mažyliai, įveikę 2,4 km ilgio IKI Velomaratono trasą, tampa nugalėtojais ir gauna MEDALĮ.
CRAMO Semi-Sport absoliučiam I vietos nugalėtojui ir CRAMO Sport moterų ir vyrų I vietos nugalėtojams prekybos tinklas IKI padovanos 100 Eur dovanų čekius.